Plasma

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: ok. 1 godzina
  • Cena: lifting powiek: 1000 zł; likwidacja wiszących worków pod oczami: 1000 zł; „zmarszczki palacza”: 700 zł; usuwanie pojedynczych zmian skórnych: od 30 zł; opadający owal twarzy i lifting innych obszarów: cena ustalana indywidualnie.
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek, Monika Cała

Plasma – najlepsza metoda na usuwanie przebarwień, Skierniewice

Poszukujesz nieinwazyjnych metod poprawy wyglądu cery? Salon kosmetyczny MW Clinic w Skierniewicach daje Ci niepowtarzalną możliwość skorzystania z zabiegu Plasma. Przyczynia się on do tworzenia nowych komórek skóry i zlikwidowania blizn potrądzikowych, bruzd raz zmarszczek wynikających z upływu czasu, a także szarego i zmęczonego kolorytu skóry.

Czym jest Plasma i na czym polega zabieg?

Plazma to fragment powietrza, w którym dokonuje się wyładowanie elektryczne. Gdy dochodzi do niego na powierzchni skóry, wysoka temperatura sprawia, że naskórek miejscowo odparowuje. Zdrowe komórki tkanki otrzymują sygnał, że muszą rozpocząć naprawę skóry. Dochodzi więc do pobudzenia fibroblastów (komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu). Efektem tego jest zwiększenie jędrności oraz elastyczności skóry. Tak intensywna odbudowa tkanek przyczynia się do zwalczenia wielu problemów, takich jak utrata owalu twarzy, wiotkość skóry lub niedobór kolagenu.

Medycyna estetyczna w Skierniewicach – piękno bez skalpela

Czym wyróżnia się skierniewickie studio urody MW Clinic? Przede wszystkim tym, że wyznaczamy alternatywne rozwiązania dla rozwiązywania problemów skórnych. Opisywany tutaj zabieg Plasma jest opcją zastępczą dla skalpela. Skuteczność tej bezinwazyjnej metody jest porównywana do efektów osiąganych w chirurgii estetycznej. Nie powoduje ona krwawienia i pozwala na wykonanie korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu.

- redukcja zmarszczek

- blizny

- nierówna tekstura skóry

- opadające powieki

- intensywna przebudowa skóry

- rozstępy

- brodawki

- włókniaki

- redukcja trądziku

 

przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża i karmienie piersią

- nowotwory

- cukrzyca

- łuszczyca

- bielactwo

- skłonność do tworzenia bliznowców

- infekcje skórne

- schorzenia zaburzające proces gojenia się ran

- epilepsja

- wypełniacze, botox (1 miesiąc)

- samoopalacz

- retinoidy

- otwarte zmiany skórne

 

częstotliwość wykonywania zabiegów:

 

seria zabiegów pry redukcji oznak starzenia: 1-4 zabiegów w odstępach miesięcznych

seria zabiegów przy redukcji blizn i rozstępów dobierana indywidualnie: 4-10 zabiegów w odstępach miesięcznych

postępowanie po zabiegu:

 

Okres rekonwalescencji trwa do 3 dni. Po zabiegu widoczne są niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się 5-7 dni. Może wystąpić niewielki obrzęk okolicy poddawanej zabiegowi. Należy unikać miejsc narażonych na infekcję: basen, sauna, siłownia, solarium.

User Login Form