WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 15-45 minut
  • Cena: powiększanie ust: 1200 zł; wypełnianie bruzd wargowo-nosowych: 800 zł; wypełnianie ust i bruzd (podczas jednego zabiegu): 1500 zł: linie marionetki: 800 zł; liting wolumetryczny: 2100 zł
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek

Zabieg odmładzający – kwas hialuronowy, Skierniewice

Oferujemy profesjonalne zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym. Ta znana na całym świecie substancja wchodzi w skład tkanki łącznej, zapewniając optymalny rezultat wygładzenia, nawilżenia i odmłodzenia cery. Aplikowanie kwasu hialuronowego to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów, jakie proponuje medycyna estetyczna. Teraz masz szasnę skorzystać z niego także w Skierniewicach.

Zabieg z kwasem hialuronowym – co warto wiedzieć?

Rola kwasu hialuronowego jest szczególnie istotna dla dobrej kondycji, zdrowia i sprężystego wyglądu naszej skóry. Niestety, wraz z naturalną progresją starzenia się, następuje zmniejszenie ilości tej substancji w naszym organizmie. Zaburza to zdolność wiązania wody, co zmniejsza napięcie tkankowe, a skóra ulega rozluźnieniu. Dlatego też dodatkowe wypełnianie powstającej z wiekiem utraty objętości tkanki tłuszczowej podskórnej stanowi idealne rozwiązanie.

Preparaty z kwasem hialuronowym mają żelową konsystencję. Są one aplikowane do skóry właściwej – do tych obszarów, w których brakuje naturalnego kwasu produkowanego przez organizm. Syntetyczna substancja ma intensywne działanie nawilżające, wygładzające zmarszczki i regenerujące. Dzięki niej skóra prezentuje się o wiele lepiej niż przed zabiegiem.

Efekt utrzymuje się przez około 6-12 miesięcy. Kwas hialuronowy jest stopniowo degradowany przez organizm – zanikanie wypełniacza w tkankach jest zjawiskiem korzystnym i świadczy o jego bezpieczeństwie.

Gabinet kosmetyczny MW Clinic oferuje bezbolesną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry. Obszar, który jest poddawany procesowi, jest znieczulany, dlatego też pacjent odczuwa jedynie delikatne ukłucia.

wskazania do zabiegu:

- powiększanie i modelowanie ust

- wolumetria, czyli przywracanie utraconej objętości twarzy oraz poprawa jej zarysu

- głębokie, silnie zaznaczone zmarszczki na twarzy

 

przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża i karmienie piersią

- choroby o podłożu autoimmunologicznym

- stany zapalne skóry

- choroby nowotworowe

- skłonność do bliznowacenia

 

wskazania po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekkie, przemijające zaczerwienienie, a także opuchlizna. Przez 2 tygodnie należy unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna)

Ewentualne skutki uboczne to odczuwanie bólu w miejscu wstrzyknięcia (do 3 dni), nadwrażliwość, świąd.

User Login Form