WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 15-45 minut
  • Cena: powiększanie ust: 1200 zł; wypełnianie bruzd wargowo-nosowych: 800 zł; wypełnianie ust i bruzd (podczas jednego zabiegu): 1500 zł: linie marionetki: 800 zł; liting wolumetryczny: 2100 zł
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją, który wchodzi w skład tkanki łącznej.

Jego rola jest szczególnie istotna dla dobrej kondycji, zdrowia i sprężystego wyglądu naszej skóry. Niestety wraz z naturalną progresją starzenia się skóry następuje zmniejszenie się ilości kwasu hialuronowego. Zaburza to zdolność wiązania wody, co zmniejsza napięcie tkankowe, skóra ulega rozluźnieniu  i zaczynają być widoczne objawy starzenia się skóry. Dlatego też dodatkowe wypełnianie powstającej z wiekiem utraty objętości tkanki tłuszczowej podskórnej stanowi idealne rozwiązanie. Preparaty do wypełniania kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, elastycznego i bardzo plastycznego żelu, który daje bardzo naturalne efekty.  Preparaty zawierające kwas hialuronowy podawane do skóry właściwej świetnie uzupełnią jego niedobór, wypełnią zmarszczki, nawilżą skórę, nadadzą objętości, oraz pobudzą naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny- obszar, który jest poddawany zabiegowi jest znieczulany, dlatego też pacjent odczuwa jedynie delikatne ukłucia.

 Jak długo utrzymuje się efekt?

Kwas hialuronowy jest stopniowo degradowany przez organizm. Wykonanie kolejnego zabiegu zaleca się po upływie 6-12 miesięcy od poprzedniego zabiegu. Zanikanie wypełniacza w tkankach jest zjawiskiem korzystnym i świadczy o jego bezpieczeństwie.

wskazania do zabiegu:

- powiększanie i modelowanie ust

- wolumetria, czyli przywracanie utraconej objętości twarzy oraz poprawa jej zarysu

- głębokie, silnie zaznaczone zmarszczki na twarzy

 

przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża i karmienie piersią

- choroby o podłożu autoimmunologicznym

- stany zapalne skóry

- choroby nowotworowe

- skłonność do bliznowacenia

 

wskazania po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekkie, przemijające zaczerwienienie, a także opuchlizna. Przez 2 tygodnie należy unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna)

Ewentualne skutki uboczne to odczuwanie bólu w miejscu wstrzyknięcia (do 3 dni), nadwrażliwość, świąd.

User Login Form