PEDICURE

Dodatkowe informacje

Pedicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym stóp w gabinecie kosmetycznym. Gładkie, zadbane stopy są niewątpliwym atrybutem urody,  poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Podczas zabiegu pedicure usuwamy zrogowaciały, twardy naskórek z pięt oraz opracowujemy płytkę paznokciową, dzięki  temu  wygląda estetycznie, a nałożony na nią lakier pięknie się prezentuje dodając uroku naszym stopom.  Bezpośrednio po zabiegu stopy są lekkie i zrelaksowane po odżywczej kąpieli.

W MW Clinic wykonujemy:

  • Pedicure klasyczny -  zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie płytki paznokciowej, usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także pomalowanie płytki lakierem.
  • Pedicure SPA – relaksacyjny i kojący zabieg SPA na stopy. Połączenie pedicure klasycznego z relaksującą kąpielą, peelingiem, odżywczą maseczka, wykończony masażem stop i pomalowaniem lakierem na jeden kolor lub french.
  • Pedicure hybrydowy – jest to pedicure klasyczny z użyciem lakieru hybrydowego, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym kolorem nawet do 4 tygodni.

User Login Form