LASEROWA DEPILACJA VECTUS

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 30 minut (w zależności wielkości obszaru depilowanego)
  • Cena: uzależniona od powierzchni zabiegowej
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek, Monika Cała

Vectus - profesjonalna depilacja laserowa, Skierniewice

Wykonujemy specjalistyczną depilację z użyciem nowoczesnego lasera LASER VECTUS™.  Z jego wykorzystaniem efekt gładkiej skóry utrzymuje się długotrwale i zadawala wielu pacjentów, szczególnie tych borykających się z nadmiernym owłosieniem ciała i twarzy.  VECTUS™ niszczy cebulki nawet najjaśniejszych i najciemniejszych włosów.

Czym wyróżnia się nasz laser?

Skierniewicki gabinet kosmetyczny MW Clinic umożliwia skorzystanie z zabiegów opartych na najnowszych technologiach.

Celem zabiegu jest uszkodzenie macierzy, a więc żywej części cebulki włosa, co pozwala na całkowite zniszczenie komórki produkującej włos. Dzięki temu efekt zabiegu utrzymuje się przez całe życie. Ponowny porost włosów może wystąpić w przypadku zaburzeń hormonalnych, przyjmowania konkretnych leków lub zmianach w układzie fizjologicznym organizmy. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości obszaru, na którym wykonujemy depilację.

 Środki ostrożności przed zabiegiem

WAŻNE! Pacjenci usuwający włosy depilatorem, woskiem lub pęsetą zobowiązani są co najmniej 4 tygodnie przed pierwszym zabiegiem do tego, by zaprzestać wyrywania włosów. Zalecamy używać jednorazowej maszynki do golenia. Włos należy usunąć z powierzchni, tak aby jego korzeń dalej znajdował się w żywej części cebulki. Nie wszystkie włoski znajdują się w tej samej fazie cyklu, w związku z tym konieczna ilość wykonanych zabiegów szacowana jest na 4 do 8, z mniej więcej 6-tygodniowym odstępem czasu. Skóra powinna być czysta. Nie używaj w dniu zabiegu żadnych balsamów ani produktów kosmetycznych. W dniu zabiegu nie należy korzystać z solarium. Ilość i częstotliwość zabiegów ustalana jest indywidualnie z każdym pacjentem po konsultacji z kosmetologiem.

Gwarantujemy, że oferowana przez nasz salon w Skierniewicach kosmetologia i medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie. Nad powodzeniem i bezpieczeństwem wszystkich zabiegów czuwa wykwalifikowana kadra.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

ciąża, karmienie piersią

fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry

aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry

świeża opalenizna ( również solarium, samoopalacze)

skóra podrażniona,

kremy z retinolem, vit. C , kwasami owocowymi i lekami złuszczającymi

leki światłouczulające,

terapia doustna retinoidami (Roaccutane),

zioła (dziurawiec, nagietek),

depilacja woskiem, pensetą

skłonność do przebarwień

skłonność do bliznowców

bielactwo, łuszczyca
 peeling

User Login Form