LASEROWA DEPILACJA VECTUS

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 30 minut (w zależności wielkości obszaru depilowanego)
  • Cena: uzależniona od powierzchni zabiegowej
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek, Monika Cała

LASER VECTUS™ posiada duże powinowactwo do melaniny – barwnika włosa.

Światło zostaję zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego (termicznej destrukcji). Vectus niszczy cebulki nawet najjaśniejszych włosów i nie wyklucza zabiegów na karnacjach ciemniejszych niż europejskie. Celem zabiegu jest uszkodzenie macierzy, a więc żywej część cebulki włosa, co pozwala na całkowite zniszczenie komórki produkującej włos. Dzięki temu efekt zabiegu jest na całe życie. Ponowny porost włosów może wystąpić w przypadku zaburzeń hormonalnych, przyjmowania konkretnych leków lub zmianach w układzie fizjologicznym organizmy. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości obszaru, na którym wykonujemy depilacje.
WAŻNE!! Pacjenci usuwający włosy depilatorem, woskiem lub pęsetą zobowiązani są najmniej 4tyg. przed pierwszym zabiegiem zaprzestać wyrywania włosów, używając jednorazowej maszynki do golenia. Włos należy usunąć z powierzchni, tak aby jego korzeń dalej znajdował się w żywej części cebulki. Nie wszystkie włoski znajdują się w tej samej fazie cyklu, w związku z tym konieczna ilość wykonanych zabiegów szacowana jest na 4 do 8 z mniej więcej 6tyg. odstępem czasu.
Skóra powinna być czysta. Nie używaj w dniu zabiegu żadnych balsamów ani produktów kosmetycznych. W dniu zabiegu nie należy korzystać z solarium.
ILOŚĆ I CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW USTALANA JEST INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM PACJENTEM PO KONSULTACJI Z KOSMETOLOGIEM. PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

ciąża, karmienie piersią

fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry

aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry

świeża opalenizna ( również solarium, samoopalacze)

skóra podrażniona,

kremy z retinolem, vit. C , kwasami owocowymi i lekami złuszczającymi

leki światłouczulające,

terapia doustna retinoidami (Roaccutane),

zioła (dziurawiec, nagietek),

depilacja woskiem, pensetą

skłonność do przebarwień

skłonność do bliznowców

bielactwo, łuszczyca
 peeling

User Login Form