KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 60 minut
  • Cena: 100zł
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek, Monika Cała, Aleksandra Bartnicka

Czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min- To czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

W ciągu tej godziny dokonamy profesjonalnej diagnozy skóry- zrobimy pomiary nawilżenia, transepidermalnej utraty wody przez naskórek, ilości wydobywanego sebum i natłuszczenia skóry, a także głębokości zmarszczek i elastyczności włókien kolagenowych, aby jak najlepiej poznać budowę i strukturę Twojej skóry. Każda skóra posiada swego rodzaju indywidualny kod genetyczny i osobnicze cechy, po poznaniu których możemy dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę terapii. W trakcie konsultacji porozmawiamy o dotychczasowej Twojej pielęgnacji domowej i innych próbach polepszenia wyglądu jakie stosowałeś. Wspólnie dokonamy analizy zdrowia całego Twojego organizmu, stylu życia i warunków pracy- aby jak najmocniej zintensyfikować terapie naprawczą, omówimy sobie ewentualne przeciwwskazania do poszczególnych zabiegów i dobierzemy pielęgnacje domową.

Konsultacja obejmuje:

*aparaturową diagnoze stanu skóry

*kompleksowy wywiad kosmetyczny

*ułożenie spersonalizowanego planu naprawczego- defektów Twojego ciała lub skóry

*skorygowanie dotychczasowóch błędów pielęgnacji, leczenia i innych działań, podejmowanych w celu likwidacji ewentualnych problemów ze skórą. Objaśnienie przyczyn powstania problemu i jego skutków.

* stworzenie indywidualnego kosztorysu- dopasowanego do Twoich możliwości czasowych, budżetowych, a także osobniczych przekonań i indywidualnych przyzwyczajeń. * nauczenie samodzielnej, prawidłowej pielęgnacji domowej i wyjaśnienie podstawowych zasad zdrowego trybu życia

* wybranie odpowiednich kosmetyków dla Twojego typu skóry, wieku i osobniczych cech naskórka- abyś wiedział jak sobie pomóc i NIE SZKODZIĆ.

*otrzymanie od nas szczegółowego raport o stanie i jakości Twojej skóry na podstawie którego będziesz mógł prowadzić własną ewidencje postępów zabiegowych.

Cena konsultacji podstawowej (wywiad + badanie palpacyjne pod lampą lupa 5dioptrii, dobór kosmetyków do pielęgnacji domowej): 80zł (przy zakupie usługi konsultacja jest darmowa)

Cena konsultacji rozszerzonej o analizę stanu skóry na podstawie pomiaru parametrów: 100zł (kolejne pomiary w trakcie terapii bezpłatne)

PREWENCYJNIE ZALECA SIĘ WYKONYWANIE POMIARU I ANALIZY SKÓRY RAZ W ROKU. Badanie może uchronić Cię przed nowotworem skóry i  wykryć go we wczesnym stadium rozwoju. Pamiętaj, że profilaktyka to podstawa zdrowego wyglądu.  

User Login Form