Wampirzy lifting

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 1 godzina
  • Cena: Pojedyncze odwirowanie -900zł, podwójne odwirowanie - 1500zł
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek

Inaczej osocze bogatopłytkowe, jest to usługą, która zgodnie ze swoją baśniową nazwą, wykazuję adekwatnie tak samo magiczne właściwości.

Wszyscy znamy fantastyczne, nieśmiertelne istoty jakimi są wampiry i nieodłącznie kojarzymy ich istote z koniecznością spożywania ludzkiej krwi. Twórcy tych postaci nie bez powodu uznali krew za odpowiednie źródło energii i siły dla ich życia. Bowiem właściwości krwi wykazują działanie silnie regenerujące i rewitalizujące skórę. Przyspieszają gojenie ran i stymulują tworzenie nowego naskórka, co możemy obserwować w trakcie zwykłego skaleczenia skóry. Krew to źródło skondensowanych czynników wzrostu, będących swoistym zastrzykiem ODŻYWCZO-ODMŁADZAJĄCYCH dla Twojej skóry.
Zabieg polega na wyselekcjonowaniu osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta, który poddaję się zabiegowi i podaniu mu w kolejnym etapie własnego osocza w skórę za pomocą iniekcji. Jest to obecnie najlepsza metoda odmładzania i regeneracji tkanek znana na rynku medycyny estetycznej, wykorzystywana także  w terapii trychologicznej.
Zabieg przeznaczoczy jest dla osob szczególnie preferujących naturalne metody leczenia w terapii anty-aging do uzyskania efektów zagęszczenia skóry, poprawy owalu, wygładzenia zmarszczek, rewitalizacji ust, zwiększenia elastyczności i napięcia skóry, a także w kuracji przeciw wypadaniu włosów i łysieniu. Podana dawka czynników wzrostu natychmiastowo zwiększa procesy podziałów komórkowych i przyspiesza keratynizacje naskórka (naskórkowanie to inaczej tworzenie nowych, zdrowych fizjologicznie warstw skóry),wspomaga aktywność fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. 
 Zabieg rozpoczyna się od znieczulenia powierzchni zabiegowej. Po upływie około 30min pielęgniarka dokonuje pobrania krwi. Następnie materiał zostaje przygotowany do podskórnej aplikacji w formie czystego osocza bogatopłytkowego.

User Login Form