KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Dział: Blog
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA- czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min- To czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

W ciągu tej godziny dokonamy profesjonalnej diagnozy skóry- zrobimy pomiary nawilżenia, transepidermalnej utraty wody przez naskóre, ilości wydobywanego sebum i natłuszczenia skóry, a także głębokości zmarszczek i elastyczności włókien kolagenowych, aby jak najlepiej poznać budowę i strukturę Twojej skóry. Każda skóra posiada swego rodzaju indywidualny kod genetyczny i osobnicze cechy, po poznaniu których możemy dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę terapii. W trakcie konsultacji porozmawiamy o dotychczasowej Twojej pielęgnacji domowej i innych próbach polepszenia wyglądu jakie stosowałeś. Wspólnie dokonamy analizy zdrowia całego Twojego organizmu, stylu życia i warunków pracy- aby jak najmocniej zintensyfikować terapie naprawczą, omówimy sobie ewentualne przeciwwskazania do poszczególnych zabiegów i dokonamy symulacji TWOJEO NOWEGO WYGLĄDUJ Po zatwierdzeniu przez Ciebie swojego nowego wizerunku, techniki i metody działania przystąpimy do pracy:
* ułożymy spersonalizowany plan naprawy defektów Twojego ciała lub skóry
* stworzy indywidualny kosztorys dopasowany do Twoich możliwości budżetowych (czasem nawet niewielkie działania, po prawidłowej diagnozie skóry mogą szybko i skutecznie pomóc)
* nauczymy Cię prawidłowej pielęgnacji domowej

* wybierzemy odpowiednie kosmetyki dla Twojego typu skóry, wieku i osobniczych cech naskórka- abyś wiedział jak sobie pomóc i NIE SZKODZIĆ.

Wyświetlony 2665 razy
Więcej w tej kategorii: PLASMA »
Zaloguj się, by skomentować

User Login Form