PEDICURE

Dodatkowe informacje

Perfekcyjny pedicure – salon kosmetyczny w Skierniewicach

Pedicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym stóp w gabinecie kosmetycznym. Gładkie, zadbane stopy są niewątpliwym atrybutem urody, poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Podczas zabiegu pedicure usuwamy zrogowaciały, twardy naskórek z pięt oraz opracowujemy płytkę paznokciową.

Dzięki temu stopy wyglądają estetycznie, a nałożony na paznokcie lakier pięknie się prezentuje, dodając uroku. Bezpośrednio po zabiegu stopy są lekkie i zrelaksowane po odżywczej kąpieli.

Specjalistyczny zakres usług pedicure

Gabinet kosmetyczny w Skierniewicach słynie z wszechstronności swoich usług. W MW Clinic wykonujemy między innymi:

  • pedicure klasyczny ‒ zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie płytki paznokciowej, usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także pomalowanie paznokci lakierem.
  • pedicure SPA – relaksacyjny i kojący zabieg SPA na stopy. Połączenie pedicure klasycznego z relaksującą kąpielą, peelingiem, odżywczą maseczką, zakończony masażem stop i pomalowaniem lakierem na jeden kolor lub wykonanie french pedicure.
  • pedicure hybrydowy – jest to pedicure klasyczny z użyciem lakieru hybrydowego, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym kolorem nawet do 4 tygodni.

User Login Form