KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Dodatkowe informacje

 • Czas trwania: 60 minut
 • Cena: 100zł
 • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek, Monika Cała, Aleksandra Bartnicka

Studio urody w Skierniewicach – konsultacje kosmetologiczne

Jeśli poszukujesz kompleksowej porady kosmetologicznej, zapraszamy do skorzystania z usług, jakie oferuje skierniewicki salon urody MW Clinic. Proponujemy specjalistyczne wsparcie dla urody i zdrowia, dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

Konsultacja obejmuje:

 • aparaturową diagnozę stanu skóry;
 • kompleksowy wywiad kosmetyczny;
 • ułożenie spersonalizowanego planu naprawczego oraz wykrycie defektów Twojego ciała lub skóry (po zdiagnozowaniu problemów, polecamy nasze zabiegi na ciało i twarz);
 • skorygowanie dotychczasowych błędów pielęgnacji, leczenia i innych działań, podejmowanych w celu likwidacji ewentualnych problemów ze skórą oraz objaśnienie przyczyn powstania problemu i jego skutków;
 • stworzenie indywidualnego kosztorysu dopasowanego do Twoich możliwości czasowych, budżetowych, a także osobistych przekonań i indywidualnych przyzwyczajeń;
 • naukę samodzielnej prawidłowej pielęgnacji domowej i wyjaśnienie podstawowych zasad zdrowego trybu życia;
 • wybranie odpowiednich kosmetyków dla Twojego typu skóry, wieku i indywidualnych cech naskórka ‒ abyś wiedział/a, jak sobie pomóc i NIE SZKODZIĆ;
 • otrzymanie od nas szczegółowego raportu o stanie i jakości Twojej skóry, na podstawie którego będziesz mógł prowadzić własną ewidencję postępów zabiegowych.

Każda skóra ma swego rodzaju indywidualny „kod genetyczny” i osobnicze cechy, po poznaniu których możemy dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę terapii.

Doradztwo kosmetyczne – szczegóły wizyty

Czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60 minut. Jest to czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

W ciągu tej godziny dokonamy profesjonalnej diagnozy skóry ‒ wykonamy pomiary nawilżenia, transepidermalnej utraty wody przez naskórek, ilości wydobywanego sebum i natłuszczenia, a także głębokości zmarszczek i elastyczności włókien kolagenowych, aby jak najlepiej poznać budowę i strukturę Twojej skóry.

W trakcie konsultacji porozmawiamy o dotychczasowej Twojej pielęgnacji domowej i innych próbach polepszenia wyglądu, jakie stosowałeś/aś. Wspólnie dokonamy analizy zdrowia całego Twojego organizmu, stylu życia i warunków pracy, aby jak najmocniej zintensyfikować terapię naprawczą. Omówimy sobie także ewentualne przeciwwskazania do poszczególnych zabiegów i dobierzemy pielęgnację domową.

Będziemy korzystać ze wszystkich narzędzi i metod, jakich dostarcza współczesna kosmetologia. Zapraszamy do naszych gabinetów w Skierniewicach – już dziś umów się na wizytę.

Cennik konsultacji kosmetologicznych

 • Cena konsultacji podstawowej (wywiad + badanie palpacyjne pod lampą lupą 5 dioptrii, dobór kosmetyków do pielęgnacji domowej): 80zł (przy zakupie usługi konsultacja jest darmowa).
 • Cena konsultacji rozszerzonej o analizę stanu skóry na podstawie pomiaru parametrów: 100zł (kolejne pomiary w trakcie terapii bezpłatne).

Prewencyjnie zaleca się wykonywanie pomiaru i analizy skóry raz w roku. Badanie może uchronić Cię przed nowotworem skóry i wykryć go we wczesnym stadium rozwoju. Pamiętaj, że profilaktyka to podstawa zdrowego wyglądu.  

User Login Form