Artykuły filtrowane wg daty: grudzień 2016
niedziela, 18 grudzień 2016 13:56

Usługi

Dział: Blog
niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

MANICURE

Profesjonalny manicure - wszechstronna kosmetologia: Skierniewice

Manicure jest przyjemnym i odprężającym zabiegiem, któremu poddawane są paznokcie oraz skóra dłoni. Nadajemy płytce paznokcia pożądany kształt, usuwamy skórki oraz lakierujemy na wybrany kolor.  Zadbane dłonie stają się naszą wizytówką.

Możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Każda zatrudniona w naszym gabinecie w Skierniewicach kosmetyczka może pochwalić się merytorycznym i praktycznym przygotowaniem do zawodu.

Typy manicure w gabinetach MW Clinic

Poniżej prezentujemy, jakie rodzaje manicure oferuje nasz skierniewicki salon urody:

 • Manicure klasyczny – inaczej manicure mechaniczny, wykonywany z użyciem drobnych metalowych narzędzi.
 • Manicure hybrydowy – manicure mechaniczny z użyciem lakierów hybrydowych, dzięki którym możesz się cieszyć pięknym kolorem i połyskiem do 2 tygodni.
 • Manicure SPA – manicure który ma na celu odprężenie i regenerację paznokci oraz skóry dłoni. Zabieg rozpoczyna relaksująca kąpiel. Kolejnym krokiem jest masaż dłoni, a na koniec ‒ lakierowanie paznokci.
 • Manicure japoński ‒ zabieg, którego głównym celem jest odżywienie, odbudowanie i regeneracja słabej i zniszczonej płytki paznokcia. Jest to doskonała terapia po długotrwałym noszeniu paznokci przedłużonych bądź hybrydowych.

Przeciwwskazania:

 • Grzybica
 • Drożdżyca
 • Stany alergiczne, ropne, zapalne oraz infekcje
 • Pęknięcia naskórka miedzy palcami
 • Niezagojone rany 
Dział: Services
niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

PEDICURE

Perfekcyjny pedicure – salon kosmetyczny w Skierniewicach

Pedicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym stóp w gabinecie kosmetycznym. Gładkie, zadbane stopy są niewątpliwym atrybutem urody, poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Podczas zabiegu pedicure usuwamy zrogowaciały, twardy naskórek z pięt oraz opracowujemy płytkę paznokciową.

Dzięki temu stopy wyglądają estetycznie, a nałożony na paznokcie lakier pięknie się prezentuje, dodając uroku. Bezpośrednio po zabiegu stopy są lekkie i zrelaksowane po odżywczej kąpieli.

Specjalistyczny zakres usług pedicure

Gabinet kosmetyczny w Skierniewicach słynie z wszechstronności swoich usług. W MW Clinic wykonujemy między innymi:

 • pedicure klasyczny ‒ zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie płytki paznokciowej, usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także pomalowanie paznokci lakierem.
 • pedicure SPA – relaksacyjny i kojący zabieg SPA na stopy. Połączenie pedicure klasycznego z relaksującą kąpielą, peelingiem, odżywczą maseczką, zakończony masażem stop i pomalowaniem lakierem na jeden kolor lub wykonanie french pedicure.
 • pedicure hybrydowy – jest to pedicure klasyczny z użyciem lakieru hybrydowego, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym kolorem nawet do 4 tygodni.
Dział: Services
piątek, 09 grudzień 2016 13:25

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA- czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min- To czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

Dział: Blog
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

PLASMA

PLASMA- zjonizowana  materia o stanie skupienia  przypominającym gaz, w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie. W szkole uczyliśmy się o trzech stanach skupienia: gazowy, stały i ciekły. Niemniej jednak trudno nie zadać sobie pytania: czy czwartym może być plazma? Plazmę można zobaczyć wszędzie. Najbardziej spektakularnym, a jednocześnie najczęściej spotykanym przykładem obiektu z niej zbudowanego jest nasze Słońce. Każda gwiazda jest zbudowana z plazmy. To są obiekty, w których znajdują się tak wysokie temperatury, że atomy w takim stanie, w jakim znamy je tutaj na Ziemi, już nie występują. 

Dział: Blog
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

GENEO

GENEO-
zabieg wykorzystujący naturalne procesy biologiczne naszego organizmu. Technologia użyta do stworzenia tego zabiegu polega na połączeniu odpowiedniego koktajlu terapeutycznego z jednorazowego użytku głowicą. Głowica wykorzystuję konkretną siłę kinetyczną, która z określoną amplitudą generuję drgania mechaniczne. Dochodzi do reakcji chemicznej na powierzchni naskórka, której skutkiem jest pojawienie się dwutlenku węgla (CO2). Skóra odbiera to jako niekorzystną sytuacje i uruchamia procesy naprawcze.

Dział: Blog
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

CARBOXYTHERAPIA

CARBOXYTHERAPIA- Podanie medycznego dwutlenku węgla powoduje lokalny wzrost stężenia tego gazu w tkankach, co jest dla organizmu sytuacją mocno niepokojącą. Zgodnie z efektem Bohra, naturalne stężenie CO2 w tkankach regulowane jest przepływem krwi, a jakikolwiek wzrost stężenia jest szybko kompensowany.

Dział: Blog

User Login Form