Artykuły filtrowane wg daty: grudzień 2016
niedziela, 18 grudzień 2016 13:56

Usługi

Dział: Blog
niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

MANICURE

Manicure jest przyjemnym i odprężającym zabiegiem, któremu poddawane są paznokcie dłoni. Nadajemy płytce paznokcia pożądany kształt, usuwamy skórki oraz lakierujemy na wybrany kolor.  Zadbane dłonie stają się naszą wizytówką.

 • Manicure klasyczny – inaczej manicure mechaniczny, wykonywany z użyciem metalowych narzędzi , np. cążki
 • Manicure hybrydowy – manicure mechaniczny z użyciem lakierów hybrydowych,  dzięki czemu możemy się cieszyć pięknym kolorem i połyskiem do 2 tygodni.
 • Manicure SPA – manicure który ma na celu odprężenie i regenerację paznokci i  skóry dłoni . Zabieg rozpoczyna relaksująca kąpiel, następnym krokiem jest masaż dłoni,  a na koniec lakierowanie paznokci.
 • Manicure japoński -  zabieg którego głównym celem jest odżywienie, odbudowa i regeneracja  słabej i zniszczonej płytki paznokcia. Doskonała terapia po długotrwałym noszeniu paznokci przedłużonych bądź hybrydowych.

Przeciwwskazania:

 • Grzybica
 • Drożdżyca
 • Stany alergiczne, ropne, zapalne oraz infekcje
 • Pęknięcia naskórka miedzy palcami
 • Niezagojone rany 
Dział: Services
niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

PEDICURE

Pedicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym stóp w gabinecie kosmetycznym. Gładkie, zadbane stopy są niewątpliwym atrybutem urody,  poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Podczas zabiegu pedicure usuwamy zrogowaciały, twardy naskórek z pięt oraz opracowujemy płytkę paznokciową, dzięki  temu  wygląda estetycznie, a nałożony na nią lakier pięknie się prezentuje dodając uroku naszym stopom.  Bezpośrednio po zabiegu stopy są lekkie i zrelaksowane po odżywczej kąpieli.

W MW Clinic wykonujemy:

 • Pedicure klasyczny -  zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie płytki paznokciowej, usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także pomalowanie płytki lakierem.
 • Pedicure SPA – relaksacyjny i kojący zabieg SPA na stopy. Połączenie pedicure klasycznego z relaksującą kąpielą, peelingiem, odżywczą maseczka, wykończony masażem stop i pomalowaniem lakierem na jeden kolor lub french.
 • Pedicure hybrydowy – jest to pedicure klasyczny z użyciem lakieru hybrydowego, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym kolorem nawet do 4 tygodni.
Dział: Services
piątek, 09 grudzień 2016 13:25

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA- czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min- To czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

Dział: Blog
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

PLASMA

PLASMA- zjonizowana  materia o stanie skupienia  przypominającym gaz, w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie. W szkole uczyliśmy się o trzech stanach skupienia: gazowy, stały i ciekły. Niemniej jednak trudno nie zadać sobie pytania: czy czwartym może być plazma? Plazmę można zobaczyć wszędzie. Najbardziej spektakularnym, a jednocześnie najczęściej spotykanym przykładem obiektu z niej zbudowanego jest nasze Słońce. Każda gwiazda jest zbudowana z plazmy. To są obiekty, w których znajdują się tak wysokie temperatury, że atomy w takim stanie, w jakim znamy je tutaj na Ziemi, już nie występują. 

Dział: Blog
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

GENEO

GENEO-
zabieg wykorzystujący naturalne procesy biologiczne naszego organizmu. Technologia użyta do stworzenia tego zabiegu polega na połączeniu odpowiedniego koktajlu terapeutycznego z jednorazowego użytku głowicą. Głowica wykorzystuję konkretną siłę kinetyczną, która z określoną amplitudą generuję drgania mechaniczne. Dochodzi do reakcji chemicznej na powierzchni naskórka, której skutkiem jest pojawienie się dwutlenku węgla (CO2). Skóra odbiera to jako niekorzystną sytuacje i uruchamia procesy naprawcze.

Dział: Blog
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

CARBOXYTHERAPIA

CARBOXYTHERAPIA- Podanie medycznego dwutlenku węgla powoduje lokalny wzrost stężenia tego gazu w tkankach, co jest dla organizmu sytuacją mocno niepokojącą. Zgodnie z efektem Bohra, naturalne stężenie CO2 w tkankach regulowane jest przepływem krwi, a jakikolwiek wzrost stężenia jest szybko kompensowany.

Dział: Blog

User Login Form