Super User

Super User

Hey, I'm Selim Rana and I am love to design theme!
nullam id dolor id nibh ultricies ehicula ut id elit. Integer posuere erat a ante lorem enenatis dapibus posuere...

Facebook - Twitter - Vimeo

Adres strony internetowej: http://www.bdthemes.com
niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA

Czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min. W tym czasie dokonamy szczegółowiej analizy przyczyn Twoich problemów z włosami i skórą głowy poprzez specjalistyczne badania diagnostyczne i krótki wywiad dotyczący Twojego trybu życia, przebytych chorób, przyjmowanych leków, stosowanej diety, dotychczasowej kuracji i innych czynników mogących mieć bezpośredni wpływ na problem pacjenta. Następnie trycholog dokona analizy stanu włosów i skóry głowy przy pomocy mikrokamery.  Badania trichoskopowe, pozwala ocenić zaburzenia strukturalne w obrębie łodygi włosa, ale także ułatwia wykrycie czopów mieszkowych, pierścieni wokół mieszków oraz flory bakteryjno-grzybiczej, będącej przycyzną wielu schorzeń. Następnie pobierzemy kilka włosów (5-10) z różnych miejsc głowy pacjenta, w celu wykluczenia anomalii korzeni włosów według trichodiagramu. W razie konieczności wykonania analizy pierwiastkowej włosów wycina się 0,3g włosów o długości 3-4cm od skóry głowy. We włosach znajdują się mikroelementy, które są dokładnym odzwierciedleniem ilości pierwiastków magazynowanych przez organizm niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Niedobór tych pierwiastków śladowych powoduje m.in. zaburzenia dermatologiczne takie jak łuszczyca, wypadanie włosów, bielactwo, itd.  W badaniu analizy oznaczanych jest 30 pierwiastków i 17 proporcji międzypierwiastkowych, co pozwala na interpretacje dalszego postępowania oraz ustalenie zaleceń pokarmowych i terapeutycznych w celu zniwelowania danego problemu. Rodzaje zabiegów trychologicznych oraz ich częstotliwość są indywidualnie dobierane pod potrzeby danego klienta trychologicznego. Ich przebieg jest ustalany na podstawie wywiadu z pacjentem, badania trichoskopowego i badań laboratoryjnych. Ostatanim etapem konsultacji jest wspólne założenie celów i dobór preparatów do pielęgnacji domowej.

BADANIA LABORATORYJNE

W większości przypadków pacjent kierowany jest na dalsze badania laboratoryjne. Trycholog informuje, które badania mogą być refundowane przez NFZ. Wykonane badania należy przesłać drogą mailową. Wszystkie wyniki są poufne i są przechowywane w naszej wewnętrznej dokumentacji.

Jeśli pacjent wykonywał już badania laboratoryjne do roku wstecz od daty konsultacji, zobowiązany jest do zabrania ich na pierwszą konsultację.

Cena konsultacji podstawowej: 100zł

Cena konsultacji rozszerzonej o specjalistyczne badania: określana indywidualnie

niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min- To czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

LASEROWA DEPILACJA VECTUS

LASER VECTUS™ posiada duże powinowactwo do melaniny – barwnika włosa.

niedziela, 18 grudzień 2016 13:56

Usługi

niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

PEDICURE

Pedicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym stóp w gabinecie kosmetycznym. Gładkie, zadbane stopy są niewątpliwym atrybutem urody,  poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Podczas zabiegu pedicure usuwamy zrogowaciały, twardy naskórek z pięt oraz opracowujemy płytkę paznokciową, dzięki  temu  wygląda estetycznie, a nałożony na nią lakier pięknie się prezentuje dodając uroku naszym stopom.  Bezpośrednio po zabiegu stopy są lekkie i zrelaksowane po odżywczej kąpieli.

W MW Clinic wykonujemy:

 • Pedicure klasyczny -  zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie płytki paznokciowej, usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także pomalowanie płytki lakierem.
 • Pedicure SPA – relaksacyjny i kojący zabieg SPA na stopy. Połączenie pedicure klasycznego z relaksującą kąpielą, peelingiem, odżywczą maseczka, wykończony masażem stop i pomalowaniem lakierem na jeden kolor lub french.
 • Pedicure hybrydowy – jest to pedicure klasyczny z użyciem lakieru hybrydowego, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym kolorem nawet do 4 tygodni.
niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

MANICURE

Manicure jest przyjemnym i odprężającym zabiegiem, któremu poddawane są paznokcie dłoni. Nadajemy płytce paznokcia pożądany kształt, usuwamy skórki oraz lakierujemy na wybrany kolor.  Zadbane dłonie stają się naszą wizytówką.

 • Manicure klasyczny – inaczej manicure mechaniczny, wykonywany z użyciem metalowych narzędzi , np. cążki
 • Manicure hybrydowy – manicure mechaniczny z użyciem lakierów hybrydowych,  dzięki czemu możemy się cieszyć pięknym kolorem i połyskiem do 2 tygodni.
 • Manicure SPA – manicure który ma na celu odprężenie i regenerację paznokci i  skóry dłoni . Zabieg rozpoczyna relaksująca kąpiel, następnym krokiem jest masaż dłoni,  a na koniec lakierowanie paznokci.
 • Manicure japoński -  zabieg którego głównym celem jest odżywienie, odbudowa i regeneracja  słabej i zniszczonej płytki paznokcia. Doskonała terapia po długotrwałym noszeniu paznokci przedłużonych bądź hybrydowych.

Przeciwwskazania:

 • Grzybica
 • Drożdżyca
 • Stany alergiczne, ropne, zapalne oraz infekcje
 • Pęknięcia naskórka miedzy palcami
 • Niezagojone rany 
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

CARBOXYTHERAPIA

CARBOXYTHERAPIA- Podanie medycznego dwutlenku węgla powoduje lokalny wzrost stężenia tego gazu w tkankach, co jest dla organizmu sytuacją mocno niepokojącą. Zgodnie z efektem Bohra, naturalne stężenie CO2 w tkankach regulowane jest przepływem krwi, a jakikolwiek wzrost stężenia jest szybko kompensowany.

piątek, 09 grudzień 2016 00:00

GENEO

GENEO-
zabieg wykorzystujący naturalne procesy biologiczne naszego organizmu. Technologia użyta do stworzenia tego zabiegu polega na połączeniu odpowiedniego koktajlu terapeutycznego z jednorazowego użytku głowicą. Głowica wykorzystuję konkretną siłę kinetyczną, która z określoną amplitudą generuję drgania mechaniczne. Dochodzi do reakcji chemicznej na powierzchni naskórka, której skutkiem jest pojawienie się dwutlenku węgla (CO2). Skóra odbiera to jako niekorzystną sytuacje i uruchamia procesy naprawcze.

piątek, 09 grudzień 2016 00:00

PLASMA

PLASMA- zjonizowana  materia o stanie skupienia  przypominającym gaz, w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie. W szkole uczyliśmy się o trzech stanach skupienia: gazowy, stały i ciekły. Niemniej jednak trudno nie zadać sobie pytania: czy czwartym może być plazma? Plazmę można zobaczyć wszędzie. Najbardziej spektakularnym, a jednocześnie najczęściej spotykanym przykładem obiektu z niej zbudowanego jest nasze Słońce. Każda gwiazda jest zbudowana z plazmy. To są obiekty, w których znajdują się tak wysokie temperatury, że atomy w takim stanie, w jakim znamy je tutaj na Ziemi, już nie występują. 

piątek, 09 grudzień 2016 13:25

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA- czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min- To czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

Strona 1 z 2

User Login Form