Super User

Super User

Hey, I'm Selim Rana and I am love to design theme!
nullam id dolor id nibh ultricies ehicula ut id elit. Integer posuere erat a ante lorem enenatis dapibus posuere...

Facebook - Twitter - Vimeo

Adres strony internetowej: http://www.bdthemes.com
niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA

Trycholog w Skierniewicach   

Zmagasz się z problemem łysienia? Ta przykra dolegliwość dotyka dziś coraz większą ilość osób. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być geny i hormony, ale do nadmiernego wypadania włosów przyczynia się także szalone tempo życia i stres. Jednym ze sposobów zwalczania przerzedzania się fryzury jest terapia trichoskopowa.  

Konsultacja trychologiczna – na czym polega badanie?

Gabinet kosmetyczny w Skierniewicach MW Clinic oferuje kompleksową konsultację trychologiczną.

Czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min. W tym czasie dokonamy szczegółowiej analizy przyczyn Twoich problemów z włosami i skórą głowy poprzez specjalistyczne badania diagnostyczne i krótki wywiad dotyczący Twojego trybu życia, przebytych chorób, przyjmowanych leków, stosowanej diety, dotychczasowej kuracji i innych czynników mogących mieć bezpośredni wpływ na problem pacjenta. Następnie trycholog dokona analizy stanu włosów i skóry głowy przy pomocy mikrokamery.  Badanie trichoskopowe, pozwala ocenić zaburzenia strukturalne w obrębie łodygi włosa, ale także ułatwia wykrycie czopów mieszkowych, pierścieni wokół mieszków oraz flory bakteryjno-grzybiczej, która bywa przyczyną wielu schorzeń. Następnie pobierzemy kilka włosów (5-10) z różnych miejsc głowy pacjenta, w celu wykluczenia anomalii korzeni włosów według trichodiagramu. W razie konieczności wykonania analizy pierwiastkowej włosów wycina się 0,3g włosów o długości 3-4cm od skóry głowy. We włosach znajdują się mikroelementy, które są dokładnym odzwierciedleniem ilości pierwiastków magazynowanych przez organizm niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Niedobór tych pierwiastków śladowych powoduje m.in. zaburzenia dermatologiczne takie jak łuszczyca, wypadanie włosów, bielactwo, itd.  W badaniu analizy oznaczanych jest 30 pierwiastków i 17 proporcji międzypierwiastkowych, co pozwala na interpretacje dalszego postępowania oraz ustalenie zaleceń pokarmowych i terapeutycznych w celu zniwelowania danego problemu. Rodzaje zabiegów trychologicznych oraz ich częstotliwość są indywidualnie dobierane do potrzeb danego pacjenta. Ich przebieg jest ustalany na podstawie wywiadu, badania trichoskopowego i badań laboratoryjnych. Ostatnim etapem konsultacji jest wspólne założenie celów i dobór preparatów do pielęgnacji domowej.

Dalsze badania laboratoryjne

W większości przypadków pacjent kierowany jest na badania laboratoryjne. Trycholog informuje, które badania mogą być refundowane przez NFZ. Ich wyniki należy przesłać drogą mailową. Wszystkie są poufne i są przechowywane w naszej wewnętrznej dokumentacji. Jeśli pacjent wykonywał już badania laboratoryjne do roku wstecz od daty konsultacji, zobowiązany jest do zabrania ich na pierwszą konsultację.

Cena konsultacji podstawowej: 100zł

Cena konsultacji rozszerzonej o specjalistyczne badania: określana indywidualnie

niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Studio urody w Skierniewicach – konsultacje kosmetologiczne

niedziela, 15 styczeń 2017 00:00

LASEROWA DEPILACJA VECTUS

Vectus - profesjonalna depilacja laserowa, Skierniewice

niedziela, 18 grudzień 2016 13:56

Usługi

niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

PEDICURE

Perfekcyjny pedicure – salon kosmetyczny w Skierniewicach

Pedicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym stóp w gabinecie kosmetycznym. Gładkie, zadbane stopy są niewątpliwym atrybutem urody, poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Podczas zabiegu pedicure usuwamy zrogowaciały, twardy naskórek z pięt oraz opracowujemy płytkę paznokciową.

Dzięki temu stopy wyglądają estetycznie, a nałożony na paznokcie lakier pięknie się prezentuje, dodając uroku. Bezpośrednio po zabiegu stopy są lekkie i zrelaksowane po odżywczej kąpieli.

Specjalistyczny zakres usług pedicure

Gabinet kosmetyczny w Skierniewicach słynie z wszechstronności swoich usług. W MW Clinic wykonujemy między innymi:

 • pedicure klasyczny ‒ zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie płytki paznokciowej, usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także pomalowanie paznokci lakierem.
 • pedicure SPA – relaksacyjny i kojący zabieg SPA na stopy. Połączenie pedicure klasycznego z relaksującą kąpielą, peelingiem, odżywczą maseczką, zakończony masażem stop i pomalowaniem lakierem na jeden kolor lub wykonanie french pedicure.
 • pedicure hybrydowy – jest to pedicure klasyczny z użyciem lakieru hybrydowego, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym kolorem nawet do 4 tygodni.
niedziela, 18 grudzień 2016 00:00

MANICURE

Profesjonalny manicure - wszechstronna kosmetologia: Skierniewice

Manicure jest przyjemnym i odprężającym zabiegiem, któremu poddawane są paznokcie oraz skóra dłoni. Nadajemy płytce paznokcia pożądany kształt, usuwamy skórki oraz lakierujemy na wybrany kolor.  Zadbane dłonie stają się naszą wizytówką.

Możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Każda zatrudniona w naszym gabinecie w Skierniewicach kosmetyczka może pochwalić się merytorycznym i praktycznym przygotowaniem do zawodu.

Typy manicure w gabinetach MW Clinic

Poniżej prezentujemy, jakie rodzaje manicure oferuje nasz skierniewicki salon urody:

 • Manicure klasyczny – inaczej manicure mechaniczny, wykonywany z użyciem drobnych metalowych narzędzi.
 • Manicure hybrydowy – manicure mechaniczny z użyciem lakierów hybrydowych, dzięki którym możesz się cieszyć pięknym kolorem i połyskiem do 2 tygodni.
 • Manicure SPA – manicure który ma na celu odprężenie i regenerację paznokci oraz skóry dłoni. Zabieg rozpoczyna relaksująca kąpiel. Kolejnym krokiem jest masaż dłoni, a na koniec ‒ lakierowanie paznokci.
 • Manicure japoński ‒ zabieg, którego głównym celem jest odżywienie, odbudowanie i regeneracja słabej i zniszczonej płytki paznokcia. Jest to doskonała terapia po długotrwałym noszeniu paznokci przedłużonych bądź hybrydowych.

Przeciwwskazania:

 • Grzybica
 • Drożdżyca
 • Stany alergiczne, ropne, zapalne oraz infekcje
 • Pęknięcia naskórka miedzy palcami
 • Niezagojone rany 
piątek, 09 grudzień 2016 00:00

CARBOXYTHERAPIA

CARBOXYTHERAPIA- Podanie medycznego dwutlenku węgla powoduje lokalny wzrost stężenia tego gazu w tkankach, co jest dla organizmu sytuacją mocno niepokojącą. Zgodnie z efektem Bohra, naturalne stężenie CO2 w tkankach regulowane jest przepływem krwi, a jakikolwiek wzrost stężenia jest szybko kompensowany.

piątek, 09 grudzień 2016 00:00

GENEO

GENEO-
zabieg wykorzystujący naturalne procesy biologiczne naszego organizmu. Technologia użyta do stworzenia tego zabiegu polega na połączeniu odpowiedniego koktajlu terapeutycznego z jednorazowego użytku głowicą. Głowica wykorzystuję konkretną siłę kinetyczną, która z określoną amplitudą generuję drgania mechaniczne. Dochodzi do reakcji chemicznej na powierzchni naskórka, której skutkiem jest pojawienie się dwutlenku węgla (CO2). Skóra odbiera to jako niekorzystną sytuacje i uruchamia procesy naprawcze.

piątek, 09 grudzień 2016 00:00

PLASMA

PLASMA- zjonizowana  materia o stanie skupienia  przypominającym gaz, w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie. W szkole uczyliśmy się o trzech stanach skupienia: gazowy, stały i ciekły. Niemniej jednak trudno nie zadać sobie pytania: czy czwartym może być plazma? Plazmę można zobaczyć wszędzie. Najbardziej spektakularnym, a jednocześnie najczęściej spotykanym przykładem obiektu z niej zbudowanego jest nasze Słońce. Każda gwiazda jest zbudowana z plazmy. To są obiekty, w których znajdują się tak wysokie temperatury, że atomy w takim stanie, w jakim znamy je tutaj na Ziemi, już nie występują. 

piątek, 09 grudzień 2016 13:25

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA- czas trwania pierwszej konsultacji to ok. 60min- To czas, który w pełni poświęcamy tylko Tobie.

Strona 1 z 2

User Login Form