Kosmetologia w Skierniewicach – nasza wykwalifikowana kadra

Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko nowoczesnym narzędziom opierającym się na najnowszych osiągnięciach kosmetologii, ale przede wiedzy i profesjonalizmowi naszego zespołu.

Poniżej prezentujemy sylwetki specjalistów MW Clinic. Choć wszyscy posiedli uniwersalną wiedzę, niezbędną do pełnienia swojego zawodu, to każdy z nich ma inne zainteresowania i wykonuje usługi zależnie od swojego przygotowania merytorycznego. Leczenie łysienia, makijaż, usuwanie tatuażu i wiele innych – to tylko przykładowe zabiegi, w jakich specjalizują się profesjonalni pracownicy z gabinetów MW Clinic w Skierniewicach.

Poznaj nasz zespół!

mgr Monika Cała

Zdjęcie
(27 głosów)
Wyświetlony 1250 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 maj 2018 15:34

Specjalista Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

 Absolwentnka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła studia drugiego stopnia na kierunku kosmetologia spec. SPA i odnowa biologiczna.

Posiada szeroką wiedze w zakresie nanocząsteczek. Temat jej pracy dyplomowej brzmiał: "Nanotechnologia jako najlepszy sposó przenikania bariery naskórkowej". Dzięki temu posiada szczególną wiedzę na temat rzeczywistego działania i jakości wszelkich produktów kosmetycznych obecnych na rynku polskim, a także stosowania leków OTC, dietetyki i suplementacji diety.

Zajmuję się iniekcją w zakresie kosmetologii medycznej: karboksyterapia, mezoterapia igłowa, przekłuwanie ciała.

Zaloguj się, by skomentować

User Login Form