BOTULINOWE USUWANIE ZMARSZCZEK

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 30 minut
  • Cena: 350zł
  • Osoby wykonujące zabieg: Monika Więcek

Botulinowe usuwanie zmarszczek, czyli botoks (Skierniewice)

Toksyna botulinowa, zwana potocznie botoksem, to obecnie jedna z najbardziej popularnych substancji upiększających na rynku. Korzysta z niej wysoko rozwinięta medycyna estetyczna, w tym także nasz skierniewicki salon urody.  Zabieg daje efekty wygładzonej i odmłodzonej skóry i właśnie temu działaniu zawdzięcza swoją ogromną sławę.

Na czym poleca zabieg?

Procedura polega na podskórnym podaniu specjalnej substancji blokującej przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe i tymczasowym zahamowaniu nadmiernej aktywności mięśni twarzowych, które są przyczyną zmarszczek mimicznych i wyglądu starszego niż prawdziwy biologicznie.

Zabieg przywraca młody, gładki i naturalny wygląd, nie dając efektu sztucznej, nieruchomej maski. Jest bezbolesny, a jego efekty utrzymują się do kilku miesięcy (z reguły 4-6). W tym czasie mięśnie odpoczywają od nadmiernych, niekontrolowanych skurczów i w konsekwencji zapominają, że były nadużywane, a to z kolei znacząco redukuje dotychczas powstające zmarszczki. W efekcie skóra przez długi czas jest wypoczęta, zrelaksowana i zdrowa.

Botoks w Skierniewicach – o czym należy pamiętać?

Warto wiedzieć, że mięśnie twarzowe, podobnie jak każde mięśnie w ciele, szybko przypominają sobie o wcześniejszym wysiłku, który podejmowały przez wszystkie lata przed zabiegiem.  W celu wypracowania ponownej siły i turgoru mięśnia potrzebne są lata ćwiczeń. Dlatego warto pamiętać, że im wcześniej zaczniemy wpływać na rozluźnianie i osłabianie nadmiernej aktywności mięśni mimicznej, tym większa szansa, że w przyszłości nie będziemy musieli powtarzać kuracji zabiegowej.

Skierowanie na zabieg wystawia kosmetolog po wcześniejszym przygotowaniu skóry pacjenta i właściwej konsultacji.

User Login Form