Kosmetologia w Skierniewicach – nasza wykwalifikowana kadra

Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko nowoczesnym narzędziom opierającym się na najnowszych osiągnięciach kosmetologii, ale przede wiedzy i profesjonalizmowi naszego zespołu.

Poniżej prezentujemy sylwetki specjalistów MW Clinic. Choć wszyscy posiedli uniwersalną wiedzę, niezbędną do pełnienia swojego zawodu, to każdy z nich ma inne zainteresowania i wykonuje usługi zależnie od swojego przygotowania merytorycznego. Leczenie łysienia, makijaż, usuwanie tatuażu i wiele innych – to tylko przykładowe zabiegi, w jakich specjalizują się profesjonalni pracownicy z gabinetów MW Clinic w Skierniewicach.

Poznaj nasz zespół!

mgr Monika Więcek

Zdjęcie
(49 głosów)
Wyświetlony 7088 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 sierpień 2018 07:15

Właścicielka MW CLINIC. Ukończyła studia wyższe na wydziale...

Wiceprzewodnicząca Krajowej Izby Kosmetologów

Obroniła dwa dyplomy na specjalizacji kosmetologia estetyczna i spa&wellness. Na potrzeby pracy dyplomowej zaprojektowała autorską linie kosmetyków MIRCOCELL COMPLEXION LAPPA na bazie surowców z łopianu większego (Arctium Lappa).

Posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu diagnostyki skóry i doboru produktu kosmetycznego do potrzeb pacjenta. Potrafi na podstawie analizy surowców kosmetycznych obecnych w preparatach do pielęgnacji skóry dopasować indywidualną terapie zabiegową i na tej podstawie stworzyć wysokospersonalizowane serie zabiegowe dla każdego pacjenta z osobna. Swoje doświadczenie zdobywała w firmie ITP Company, będącej liderem na rynku kosmetycznym w zakresie sprzedaży najnowocześniejszej technologii do zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Dzięki temu poznała branże kosmetyczną od podszewki co pozwoliło Jej, na wybór najlepszej aparatury kosmetycznej do MW CLINIC. Miejsce to zostało zbudowane z wielką pasją i sercem. Będąc na stanowisku szkoleniowca w firmie ITP podpisała swoim nazwiskiem certyfiakty dla personelu w większości ośrodków SPA i bioodnowy w Polsce. Pozwoliło to jej zaobserwować najwyższe standardy i najlepszą jakość w wielu miejscach o podobnym charakterze. Nabyta wiedza i doświadczenie pozwoliły na stworzenie miejsca wyjątkowego i na najwyższym poziomie europejskim. Prowadziła szkolenie i wieczory edukacyjne dla całego segmentu beauty & wellness z zakresu zastosowania kosmeceutyków NEAUVIA i technologii laserowych. Wieloletni wykładowca i ćwiczeniowiec w Centrum Nauki i Biznesu Żak. Trycholog zabiegowy.

Zaloguj się, by skomentować

User Login Form