Badania genetyczne w MW Clinic

Na wzrost tempa życia wpływa rozwój społeczny i technologiczny. W obecnych czasach wszystko z dnia na dzień ma być lepsze, szybsze i bardziej wydajne. Również ludzie. Żyjemy w XXI wieku gdzie każdy powinien być piękny, zdrowy i mieć masę energii. Pracujemy na kilka etatów – harując niekiedy ponad własne siły. W efekcie tracimy młodość, urodę, kondycję i – co najważniejsze – czas. Wraz z postępem cywilizacyjnym rozwijają się nowe choroby, które określamy cywilizacyjnymi, ulegamy niezidentyfikowanym dolegliwościom organizmu, a większość tłumaczymy zdaniem “to genetyka”.

Tymczasem badania biją na alarm i jednoznacznie pokazują, że zaledwie 7% chorób to choroby genetyczne – reszta to styl życia. To by oznaczało, że otyłość, przedwczesne starzenie, choroby autoimmunologiczne typu: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, łysienie plackowate, a więc wiele jednostek chorobowych, z którymi spotykam się w swojej praktyce zawodowej to choroby nabyte, wynikające z nieświadomego stylu życia. Co to oznacza? Moi pacjenci nie rozumieją, jak ważna w zachowaniu zdrowia i młodości jest profilaktyka. Złe odżywianie, brak snu, permanentny stres, brak wakacji dwa razy do roku, ciągły pęd czy przyjmowanie niewłaściwej farmakologii wyniszczają nasz organizm.

Dlatego kiedy w moim gabinecie pojawia się 30-latek z trądzikiem i otyłością po kolejnych próbach odchudzania się z cudownymi dietami, polecam badania genetyczne i testy na nietolerancję pokarmową. 

Musimy iść z duchem czasu – medycyna alternatywna wychodzi nam naprzeciw. Jestem absolwentką kierunku NATUROTERAPIA i wielokrotnie słyszałam, że medycyna akademicka leczy objawy, a nie przyczyny w myśl zasady: „wyleczony pacjent, stracony klient”. Moim marzeniem (i obowiązkiem) jest, abyśmy wszyscy jako społeczeństwo zwiększali swoją świadomość na temat współczesnej wiedzy i metodyki poznawania własnego organizmu i jego potrzeb. 

MW CLINIC oferuje Państwu szereg badań diagnostycznych, w tym najbardziej przez nas rekomendowane badania DNAnutriControl PACKAGE (pozwalające na rozpoczęcie świadomego żywienia), Weight SENSOR (indywidualny program odchudzania), Sport Sensor (w celu poprawy wyników w sporcie), a także szereg pakietów prewencyjnych, pozwalających oszacować prawdopodobieństwo zachorowań na cukrzycę, raka piersi/prostaty, osteoporozę, nadciśnienie tętnicze, HIV, Alzheimera, reumatyzm i wiele innych.

Nasze badania pozwalają sprawdzić, czy naprawdę masz lub grozi Ci nietolerancja glutenu lub laktozy, czy też Twoje nieprawidłowe odżywianie doprowadziło do nieszczelności jelita i deformacji kosmków jelitowych, w efekcie czyniąc gluten potężnym alergenem dla Twojego organizmu. Czy wiesz, że po naszych badaniach jesteś w stanie wrócić do pełnego zdrowia, wprowadzając niewielkie zmiany w trybie życia, ale świadome i kluczowe dla Twojego indywidualnego profilu genetycznego. Wszystkie zmiany idiopatyczne, a więc niewiadomego pochodzenia o niezdiagnozowanej przyczynie po wdrożeniu naszych zaleceń, ustępują. 

Obserwujemy spadek masy ciała w przypadku dużej nadwagi – nawet do 20 kg w ciągu miesiąca – bez wyrzeczeń i bez wysiłku! Okazuje się bowiem, że przyczyną Twojego tycia może być szpinak lub cytryna będący silnym alergenem dla Twojego organizmu. Za to tłusta kiełbasa, czy karczek z grilla to potrawy, których nie musisz unikać! Badania genetyczne to absolutnie nowy wymiar jakości usług. MW CLINIC otrzymało nagrodę Laur Konsumenta przyznaną za politykę naszej kliniki ukierunkowaną na generowanie wysokiej jakości usług i efektywne reagowanie na potrzeby rynku!

Pamiętasz to uczucie, kiedy byłeś dzieckiem i mogłeś cały dzień skakać, biegać, miałeś siłę i kondycję? Czy nie chciałbyś wrócić do takiej wydolności organizmu? Zapomnieć co to zmęczenie, senność i niechęć do jakiejkolwiek aktywności?

WYKONAJ BADANIE GENETYCZNE, a my obiecujemy powrót sił witalnych i lepszy komfort życia. W celu dokonania analizy DNA nasi kosmetolodzy pobierają próbkę śliny pacjenta za pomocą bawełnianego wacika.

Następnie zakodowany materiał zostaje wysłany do laboratorium diagnostycznego. Dane pacjenta i wyniki analizy są przechowywane na odrębnych serwerach, a dostęp do nich jest ściśle kontrolowany. Po około trzech tygodniach pacjent otrzymuje szczegółowy raport na temat własnego, unikalnego kodu genetycznego wraz z interpretacją wyników. 

RAPORT to swojego rodzaju WIELKA KSIĘGA WIADOMOŚCI O SOBIE – otrzymujesz książkę informacyjną na swój temat. Najtańsze badania wykonasz już od 1945 zł. Kompleksowy pakiet 160 genów i ich mutacji to koszt 8566 zł.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a oni podpowiedzą jakie badanie jest dla Ciebie najlepsze. Możesz skorzystać także z badań na nietolerancję pokarmową – ceny zaczynają się od 400 zł przy 50 potencjalnych alergenach.

Badania genetyczne to już nie przyszłość i filmy science fiction. To współczesny świat przedłużania życia i jego jakości. Badania genetyczne są wielkim krokiem do lepszego jutra, pozwalającym zapobiegać, przedwcześnie wykrywać i leczyć.

ŻYJ ŚWIADOMIE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top