Profilaktyka skóry głowy – Ekspert radzi!

Wykonuj raz w roku profilaktyczne badanie skóry głowy i włosów! Od przedszkola uczymy się, jak dbać o nasze zęby i jamę ustną i wszyscy wiemy, że należy regularnie odwiedzać gabinety stomatologiczne w celu rutynowego przeglądu zębów, który pozwala utrzymać mocne i zdrowe zęby. Dlaczego zatem w edukacji wczesnoszkolnej nie jesteśmy uczeni o higienie skóry głowy i konieczności regularnych odwiedzin gabinetów trychologicznych?

Trychologia jest to stosunkowo nową dziedzina medycyny, która potwierdza skuteczność swoich działań zwłaszcza w terapiach prewencyjnych i profilaktycznych. 

Czy wiesz, że każdy mężczyzna po ukończeniu 18 r. ż. powinien obligatoryjnie odwiedzać trychologa raz w roku, a w przypadkach obciążeń genetycznych nawet raz na trzy miesiące? Tylko zapobieganie problemom natury androgenowej, a więc hormonalnej może przynieść zadowalające efekty. W swojej praktyce zawodowej zauważyłam, że mężczyźni dopiero koło 30 r, ż. orientują się, że włosów na głowie nie jest już tyle co kiedyś…. a więc stosunkowo późno. Dla mnie, jako trychologa, bardzo często jest już za późno, abym mogła pomóc w zadowalający sposób mojemu pacjentowi. Jeśli mieszki włosowe ulegną apoptozie – a więc procesom obumierania – nie jestem w stanie przywrócić już pacjentowi upragnionych włosów. 

Dlatego APELUJĘ DO WSZYSTKICH – odwiedzajcie gabinety trychologiczne profilaktycznie! Im wcześniejsze rozpoczęcie świadomej pielęgnacji pod okiem specjalisty, tym większe prawdopodobieństwo zachowania na lata zdrowych i mocnych włosów. Zacznij swoją przygodę z trychologiem już dzisiaj i przyjdź na konsultacje do MW CLINIC, a my podpowiemy, jak powinieneś dbać o swoje włosy i skórę głowy zarówno w gabinecie, jak i pielęgnacji domowej. Oferujemy zabiegi z zakresu mezoterapii skóry głowy, mezoporację, osocze bogatopłytkowe, karboksyterpia unaczyniająca mieszek włosowy, a także indywidualne protokoły zabiegowe dopasowane do Twoich potrzeb. W swoich zasobach posiadamy lampy UV, laser miękki – św. czerwone, infuzje tlenową i wiele innych rozwiązań.

Naszym największym hitem jest ostatnio ZABIEG NIECHIRURGICZNEGO ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW – odpowiedni także dla osób całkiem pozbawionych włosów lub z dużą łysiną na czubku głowy. Jest to rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy do tej pory byli odsyłani z gabinetów trychologicznych do domu, bez nadziei albo z wyrokiem przeszczepu. Dzisiaj nieinwazyjny system zagęszczania włosów jest alternatywą dla przeszczepów, które wielokrotnie nie przyjmowały się i wiązały z dużym ryzykiem powikłań. Nasz innowacyjny system jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i pozwala cieszyć się bujną czupryną od razu po aplikacji. Trwałość zabiegu to około rok czasu, po roku należy dokonać rekonstrukcji systemu i znów zachwycać naturalnym wizerunkiem. 

Gęste włosy? U nas wszystko jest możliwe. Aplikacja jest bezbolesna, nie niesie ryzyka powikłań, może być zainstalowana permanentnie (1 rok) lub na czas określony. Po zabiegu będziesz mógł swoje włosy układać, strzyc u fryzjera, a nawet farbować. Włosy zachowuję się naturalnie jak Twoje własne i takiej samej pielęgnacji wymagają. Koszt zabiegu w zależności od doboru systemu, włosa i metody aplikacji waha się od 1100 zł do 3900 zł (w przypadku męskich systemów na powierzchni całej głowy).

Przyjdź do MW CLINIC i zapytaj o szczegóły!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top