Szkolenia

Nasze szkolenia, z zakresu kosmetologii estetycznej, skierowane są do lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów i techników usług kosmetycznych. Mają na celu poszerzać zdobytą wiedzę w procesie edukacji zawodowej i pozwolić osiągnąć umiejętności z zakresu profesjonalnej diagnostyki skóry, obsługi aparatury do kosmetologii medycznej, a także znajomości prawa w zakresie wykonywania usług z segmentu beauty.

DLACZEGO MY?

Szkolenia pod patronatem MW CLINIC to jedyne szkolenia w Polsce, które otrzymały:

  • akredytacje kuratorium oświaty zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 grudnia 2003 r.
  • pozytywną opinie Krajowej Izby Kosmetologii w kwestii przekazywania szczególnie merytorycznej i praktycznej wiedzy.
  • nagrodę LAUR KONSUMENTA za jakość i poziom świadczonych usług w dowód uznania za politykę naszej firmy, ukierunkowana na potrzeby klienta.

OFERUJEMY

Jesteśmy jedyną placówką w Polsce, która oferuje pełne przygotowanie do zawodu TERAPEUTA BEAUTY&MED.

Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikaty potwierdzające kwalifikacje do pracy w gabinecie kosmetologicznym, salonie piękności, ośrodku SPA & Wellness, klinice medycyny estetycznej, a także w wielu innych placówkach odnowy biologicznej.

  • Szkolenia w małych grupach (na życzenie szkolenia indywidualne).
  • Szkolenia zarówno w naszych gabinetach, na najlepszej technologii dostępnej obecnie na rynku, jak i w TWOIM GABINECIE na terenie całej Polski.
  • Szkolenia pod okiem najlepszych, światowych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, pod opieką których kursant zostaje na stałe i ma możliwość również po odbytym szkoleniu zadzwonić i zapytać o radę w trakcie własnej praktyki zawodowej.

OFERTA SZKOLEŃ

User Login Form